کارگزاری بانک پاسارگاد

ثبت‌نام در سامانه سجام

برای شروع فعالیت در بورس نیاز به ثبت‌نام در سامانه سجام دارید. برای این کار ابتدا به نشانی www.sejam.ir مراجعه کرده و در سامانه سجام ثبت‌نام کنید و کد پیگیری 10 رقمی دریافت نمایید. سپس به‌وسیله این کد پیگیری 10 رقمی که برای شما پیامک می‌شود، احراز هویت سجام را، به‌صورت غیرحضوری آنلاین(اینترنتی) یا حضوری، انجام دهید. پیشنهاد ما برای یک شروع ساده و بی‌دردسر، استفاده از سامانه ماهور کارگزاری بانک پاسارگاد است. وارد سایت www.mahoor.bpi.ir شوید و تمام مراحل ثبت‌نام و احراز هویت سجام را به راحتی انجام دهید.

احراز هویت سجام

احراز هویت به 4 صورت انجام می‌شود:

الف) اولین و سریعترین راه این است که بعد از ثبت‌نام سجام و دریافت کد رهگیری، در بخش احراز هویت غیر‌حضوری سجام به نشانی https://www.sejam.ir/fa/ElectronicAuthentication رفته و با کلیک بر روی آیکون احراز هویت غیرحضوری کارگزاری بانک پاسارگاد نسبت به ادامه فرآیند اقدام کنید.

ب) دومین راه این است که با همراه داشتن مدارک شناسایی و کد پیگیری سجام به دفاتر کارگزاری بانک پاسارگاد مراجعه کنید، سپس نسبت به تکمیل فرم‌ها در کارگزاری اقدام کنید تا مراحل ثبت نام شما تکمیل شود.

ج) سومین راه نیز مراجعه فرد با در دست داشتن کارت ملی، شناسنامه و کد رهگیری سجام به دفاتر پیشخوان دولت است. که پس از طی کردن فرآیند احراز هویت در دفاتر پیشخوان با در دست داشتن کد بورسی و کد 10رقمی به دفاتر کارگزاری بانک پاسارگاد یا شعب بانک پاسارگاد مراجعه کنید و فرم‌های ثبت نام را تکمیل کنید.

د) اما ما بهترین راه را به شما پیشنهاد می‌دهیم و آن مراجعه به سامانه ماهور به نشانی www.mahoor.bpi.ir است. قبل یا بعد از ثبت‌نام سجام می‌توانید به این سامانه مراجعه کنید و همزمان با تکمیل فرم‌ها اقدام به ثبت‌نام و احراز هویت غیرحضوری سجام و ثبت نام در کارگزاری بانک پاسارگاد نمایید.

ثبت‌نام کارگزاری

برای انجام معاملات و خرید و فروش سهام نیاز به دریافت کد معاملاتی دارید که این کار از طریق ثبت‌نام در کارگزاری ممکن است. برای ثبت‌نام کارگزاری 3 راه پیش روی شما قرار دارند:

الف) با ورود به سایت سامانه ماهور پاسارگاد به نشانی www.mahoor.bpi.ir در این سامانه ثبت‌نام کنید. سپس برای امضای قرارداد و دریافت کد معاملاتی در سریع‌ترین زمان ممکن، ضمن همراه داشتن مدارک هویتی به شعب کارگزاری بانک پاساگاد مراجعه فرمایید.

ب) با همراه داشتن مدارک هویتی به یکی از شعب کارگزاری بانک پاسارگاد مراجعه نمایید و نسبت به تکمیل فرم‌های کارگزاری و انجام ثبت‌نام اقدام کنید. (نشانی شعب: https://pasargadbroker.com/#/Branches)

ج) به یکی از شعب بانک پاسارگاد مراجعه کرده و اقدام به افتتاح «حساب سپرده ویژه معاملات برخط» ‌نمایید. سپس جهت ثبت‌نام آنلاین به سایت ثبت‌نام کارگزاری بانک پاسارگاد به نشانی (mahoor.bpi.ir) مراجعه نموده و با استفاده از نام کاربری و رمز عبور بانکداری الکترونیکی که از شعبه بانک دریافت کرده‌اید، وارد فضای ثبت‌نام اختصاصی خود در سایت شوید. فرم الکترونیکی ثبت‌نام را تکمیل ‌نمایید و پس از تکمیل فرم، نسخه‌ای از آن برای تیم پشتیبانی آنلاین ارسال می‌شود. به این ترتیب فرآیند ثبت نام در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام و نام کاربری و رمز عبور استفاده از خدمات آنلاین کارگزاری بانک پاسارگاد برای کاربر ارسال خواهد شد.